Scroll to top
Popradská 90, Košice tel.č. 055 / 632 55 77

Podlahy

od laminátu až po drevo

Podlaha nazývaná aj ako piata stena. Je jedným z prvých artiklov na ktorý sa dáva dôraz pri zariaďovaní bývania či komerčných priestorov. Výber podlahy je veľmi dôležitý, z hľadiska funkčnosti. Ale aj ako základný vizuálny prvok na ktorý nadväzuje ostatné interiérové zariadenie. Preto výber správnej podlahy netreba určite podceňovať.

Laminátová podlaha

Laminátová podlaha je najpoužívanejší typ podlahy v domácnostiach. Hlavne pre jej praktické využitie, vysokú odolnosť voči nárazom či poškrabaniu, rýchlu a nenáročnú montáž alebo prijateľnú cenu. Všetky tieto prvky spĺňa laminátová podlaha QUICKSTEP. Vyrobená v Belgicku, ktorá je už dlhodobo dominantou vo svete tých najkvalitnejších laminátových podláh.

Patentovaný UNICLICK zámok 4. generácie zabezpečí dokonalý zámok odolný voči nečistotám a vlhkosti, či rýchlu montáž. Práve táto vlastnosť je kľúčová pre odolnosť podlahy. Pretože spoje podlahy sú najnáchylnejšou časťou cez ktorú sa môže do lamely dostávať vlhkosť či iné nečistoty ktoré dokážu narušiť štruktúru podlahy. Revolučná vode-odolná úprava Hydroseal zabezpečí úplnú odolnosť voči vlhkosti na 24hodin takže je možné túto podlahu využiť dokonca aj v kúpeľni. Ochranu proti poškrabaniu ci nárazu má na starosti pokorundovaný povrch ScratchGuard, ďalšia z patentovaných technológií spoločnosti QUICKSTEP.

Drevená podlaha

Jediný 100% prírodný typ podlahy sa v dnešnej dobe teší najväčšiemu záujmu. Prirodzené vlastnosti dreva ako výborná tepelná izolácia, tepelná vodivosť, ci schopnosť prijímať a vydávať vlhkosť patria medzi jedinečné a nenahraditeľné. V našom portfóliu nájdete exkluzívne dizajnové značky s dokonalými povrchovými úpravami ako Quickstep či dizajnovú drevenú podlahu Lamett tak isto vyrobené v Belgicku alebo nemenej kvalitné a cenovo prijateľnejšie drevené podlahy značky PAR-KY ktoré sú zaujímavé veľkým výberom exotických drevín a hlavne vysokou kvalitou za dostupnú cenu.

Vinylová podlaha

Revolučná novinka vo svete podláh sa v posledných rokoch teší čoraz väčšiemu záujmu. 100%-ná vode-odolnosť, najlepšia tepelná vodivosť ale aj nárazu a oteru vzdornosť sú dôvody prečo je „vinyl“ v dnešnej dobe tak vyhľadávaným artiklom medzi podlahami. Tieto vlastnosti sú dosiahnuté hlavne z dôvodu jednotného kompozitného materiálu z ktorého je vinylová podlaha Quickstep a Floorify vyrobená.

Vinyl napriek mnohým pozitívam je stále najnáročnejším typom podlahy na podklad, pri klasickom vinyle je požadovaný dokonalé rovný podklad to znamená nulová tolerancia v nerovnostiach aj pri lepenom alebo clickovom spôsobe pokládky. Z tohto dôvodu prišli belgický inžinieri s úplnou novinkou na trhu nazývanou – rigidná vinylová podlaha. Rigidný vinyl ma hrúbku 5mm oproti 4mm klasickému, tým pádom dokáže prekrývať nerovnosti v podklade, lamela je pevnejšia a nároky na rovnosť podkladu sa znižujú, všetky vzorky rigidných ale aj klasických vynilových dekorov sú dostupné k videniu v našom showroome. V našom portfóliu nájdete popredných svetových výrobcov vynilových podláh belgické spoločnosti Quickstep a Floorify.

Podlahy

s ktorými pracujeme

U nás si môžete vybrať zo širokého sortimentu laminátových, drevených alebo vinylových podláh.

1.
Diamond Store
na Slovensku