Scroll to top

Dvere

PRE DOM, BYT, KANCELÁRIU

Podlahy a dvere sú najvýraznejšie a základne prvky interiéru ktoré udávajú dizajnovú orientáciu vášho príbytku už v počiatočných fázach. Preto sa v  interiérovom štúdiu eso aktívne venujeme aj predaju interiérových dverí od rôznych tradičných výrobcov ktorý ponúkajú jedinečný sortiment v tomto segmente. 

V našom portfóliu nájdete renomovaných výrobcov interiérových dverí ako Gerbrich, Kassard, Sepos. Výrobcu stavebných puzdier pre posuvné dvere a skrytých zárubni pre otočné dvere Eclisse. Spoločnosť Dorsis ktorá vyrába unikátne profily skrytých zárubni, systémové skryté soklové lišty, tak isto rámové deliace priečky a pivotové či posuvné dvere. Títo výrobcovia a ich sortiment sa v našom regióne teší čoraz väčšej obľube a stali sa veľmi žiadanými produktmi pre náročnejších klientov ktorý si potrpia na kvalitu, dokonalé spracovanie a jedinečný dizajn preto sme veľmi radi že sme sa stali ich oficiálnym partnerom v našom regióne. 

V interiérovom štúdiu eso sa môžete na vlastné oči presvedčiť o kvalite spracovania dverí ktoré ponúkame tak isto sa môžete spoľahnúť na našich odborníkov ktorý vám radi a detailne vysvetlia systémy skrytých zárubni či posuvných dverí a pomôžu vám vybrať tie správne dvere pre vás. V našom štúdiu si potrpíme na individuálny prístup k zákazníkom preto je pre nás potešením že naša dlhodobá spolupráca, množstvo úspešne zrealizovaných projektov a vynikajúce vzťahy s našimi dodávateľmi nám umožňujú riešiť každý projekt individuálne s osobitým prístupom presne podľa požiadaviek zákazníka preto vieme že vaše konkrétne predstavy o ideálnych dverách vo vašom dome, byte či v komerčnom priestore dokážeme zhmotniť do konkrétneho výrobku. Poskytujeme kompletný servis už od spomínaného odborného poradenstva pri výbere dverí, zárubní či stavebných puzdier, po zameranie, dopravu a neposlednom rade aj finálnu realizáciu profesionálnymi montážnikmi s dlhoročnými skúsenosťami. 

Sortiment dverí

 • Interiérové dvere 
 • Povrchové úpravy interiérových dverí: CPL laminát , 3D CPL laminát, CPL Synchrón, Prírodná dýha, RAL, Laminát 0,8mm, polyproplen, EBC lakované, Lakované pór, HPL, lazura
 • Výplne a konštrukcie interiérových dverí : voština, dutinková drevotrieska, plná drevotrieska, sendvičová konštrukcia, sklenené výplne, homalight, MDF, Masív
 • Prevedenie : otočné dvere jednokrídlové a dvojkrídlové, falcové a bezfalcové prevedenie, posuvné dvere do púzdra, posúvne dvere na stenu, kývne a zalamovacie dvere – Ergon systém
 • Obklad kovovej zárubne
 • Obložkové steny
 • Bezpolodrážkové dvere
 • Profily skrytých zárubni
 • Systémové skryté soklové lišty
 • Rámové deliace priečky
 • Pivotové dvere
 • Stavebné púzdra pre posuvné dvere
 • Skryté zárubne pre otočné dvere
 • Zvukové izolačné dvere
 • Bezpečnostné dvere
 • Protipožiarne a dymotesné dvere   

Gerbrich

Súčasnú firmu, ktorá sa zaoberá výrobou interiérových, protipožiarnych a bezpečnostných dverí vrátane obložkových zárubní založil Jaroslav Gerbrich so synom Radimom Gerbrichem tradícia v ich rodine a výrobe dverí však siaha až do roku 1897. Výrobný program je prispôsobený aj pre výrobu atypických výrobkov vrátane rámových stien. Z malej stolárskej dielne, v ktorej začínali, vyrástli až do výrobného závodu vybaveným najmodernejšími technológiami. Výrobky Gerbrich môžete vidieť aj v nasom showroome. Je to hlavne spokojnosť zákazníkov ktorá umožnila spoločnosti Gerbrich získať dlhoročnú tradíciu.

 • Rodinná česká firma s dlhoročnou tradíciou.
 • Individuálny prístup k zákazníkom.
 • Široký sortiment výrobkov (interiérové dvere, protipožiarne, dymotesné, bezpečnostné,
  protihlukové, RTG dvere, atď.)
 • Veľký výber povrchových úprav (CPL lamináty, 3D CPL lamináty, Synchron lamináty, HPL, prírodná dyha, morená dyha, Alpi dyha, farby v odtieni RAL)
 • Veľký výber modelových radov dverí a zárubní.
 • Aj atypické rozmery, konštrukcie, prevedenie
 • Aj dvere otočné, bezpolodrážkové, posuvné, kyvné, zlamovacie ai.
 • Používané sú výhradne kvalitné materiály z Rakúska, Nemecka a ČR.

Dorsis

SKRYTÁ ZÁRUBŇA TO JE DESIGN A UNIKÁTNA KONŠTRUKCIA

Dorsis je špecialistom na bezzárubňové dvere, skryté systémy a dvere bez obložiek. Produkty, ktoré ponúka, sú ukážkou dokonalého vývoja a dokonalosti pri zpracovani a montáži. Dvere so skrytou zárubňou dokonale splynú so stenou a vytvárajú tak dizajnovo čistý, ničím nerušený a nekonečne súvislí interiér. Okrem dverí bez zárubní ponúka spoločnosť Dorsis tiež posuvné dvere bez obložiek, a to ako po stene, tak do bezobložkového skrytého puzdra. Inovatívnym riešením pre delenie priestoru sú hneď dva produkty zo širokého sortimentu Dorsis: pivotové dvere Axon a rámové deliace priečky Digero.

Jedným z trendov súčasnej architektúry a interiérového dizajnu je industriálny štýl. Komplexne vyžaduje veľa odvahy, lebo odhaľuje to, čo iné štýly skrývajú pod povrchom. Ide o dosiahnutie surového, ostrého vzhľadu za pomoci nielen architektonických princípov, ale aj interiérových doplnkov, od deliacich priečok cez svietidlá, produktový dizajn až k najmenším detailom. Princípom industriálneho štýlu je premena konštrukčných prvkov na objekty. Tie vytvárajú vzhľad, ktorý sa javí ako nedokončený, avšak je komplexný, súdržný a elegantný.

Výhodou súčasných trendov je možnosť ich kombinovať s cieľom vytvorenia originálneho a nevšedného vzhľadu. Prvky industriálneho štýlu môžu chytro oživiť aj minimalisticky ladený interiér.

Skryté zárubne napĺňajú moderné trendy v architektúre a štýle bývania. Hodia sa do všetkých interiérov ktorých majitelia preferujú čistý a ničím nerušený dizajn, skrátka individuálne riešenie. Dajú sa využiť pre rodinné bývanie ale aj verejné priestory.
Konštrukcie skrytých zárubní sú vyrobené z hliníkovej zliatiny a sú vhodné do sadrokartónových i murovaných priečok. Zárubne Durusu 45 a Fortius 52 využívajú skryté 3D pánty umožňujú dvere otvárať smerom von aj dovnútra pre zachovanie celistvosti pohľadu.

Prevažná väčšina vyrobených skrytých zárubní DORSIS je na želanie zákazníka povrchovo upravená práškovým lakovaním (komaxit) podľa širokej farebnej škály RAL.

Špeciálna hliníková zliatina umožňuje natieranie skrytých zárubní rovnakou interiérovou farbou ako steny a tým aj dosiahnutie perfektnej integrácie a ukrytie zárubni v stene, alebo môže byť skrytá zárubňa ponechaná bez povrchovej úpravy.

Eclisse

Dokonalé zásuvné dvere pre vás

ECLISSE vyrába systémy pre posuvné dvere od roku 1989. Spoločnosť ECLISSE disponuje množstvom jedinečných úprav vďaka ktorým vo svojom segmente len ťažko nachádzajú konkurenciu. 

 • MOŽNOSŤ POUŽIŤ VLASTNÉ DVERE
  Môžete si vybrať akýkoľvek štýl dverí, pretože systémy ECLISSE sú vhodné pre všetky štandardné rozmery dverných krídel.
 • VÝROBOK NAVRHNUTÝ PRE VŠETKY TRHY
  Produkt spoločnosti ECLISSE bol navrhnutý pre všetky celosvetovo používané štandardné rozmery dverných krídel (metrické aj imperiálne), štandardné hrúbky dverných krídel a štandardne používaný sadrokartón.
 • ČASOVO ÚSPORNÉ
  Každý kit sa používa len s jedným rozmerom dverí, takže všetky rozmery sedia hneď na prvýkrát – žiadne rezanie ocele či prispôsobovanie výšky.
 • KOMPLETNÝ RÁM S PLNÝM PUZDROM
  V minulosti tvorila jediný dostupný kit pre zásuvné dvere len koľajnica a dve drevené lišty. Na rozdiel od týchto starých kitov, je systém ECLISSE zložený do robustného celku, ktorý tvoria puzdro, koľajnica a kovová dorazová lišta. Montuje sa ako skompletizovaná jednotka. Je super silná, časovo úsporná, bez námahy.
 • SILA NADOVŠETKO
  Systém puzdra ECLISSE je vyrobený zo super silných 1, 2 mm hrubých oceľových profilov. Prečo je dôležité, aby bolo puzdro silné? Pretože nahrádza výplň v stene.
 • SUPER RÝCHLA MONTÁŽ
  Pretože sa do otvoru v stene vkladá kompletná jednotka, montáž trvá v priemere len 60 minút! S kitom pre ECLISSE posuvné dvere môžete zostaviť jeden bežný rám iba za 15 minút!
 • KRÁSA JE V DETAILOCH
  V tom sa ECLISSE líši od ostatných. Dokonca aj ten najmenší detail, ako je vodiaci tŕň je dokonale navrhnutý, aby v okamihu perfektne zapadol na svoje miesto.
 • VŠETKO ČO POTREBUJETE JE PRILOŽENÉ
  So systémom ECLISSE nemusíte nič dokupovať, priložené sú dokonca aj skrutky na pripevnenie sadrokartónu k rámu. Klasické zárubňové modely puzdier môžu byť dodané s profesionálne navrhnutým kitom zárubne s tesneniami a protiprachovými štetinami. Ľahšie to už byť nemôže.
 • ZABUDNITE NA HRDZU
  Galvanizované oceľové systémy ECLISSE spĺňajú najprísnejšie európske normy, a tak sú vhodné na použitie aj v priestoroch so zvýšenou vlhkosťou, napr. v kúpeľniach, užitkových miesťnostiach a pivniciach.
 • NOSNÉ KOLESOVÉ VOZÍKY, KTORÉ NEVYŽADUJÚ ÚDRŽBU
  Všetky systémy posuvných dverí sú dodávané s nosnými vozíkmi, ktoré boli testované v 100 000 cykloch. To predstavuje 25 rokov bežného používania. Okrem toho nosné vozíky sú umiestnené v koľajnici a nemôžu sa z nej uvoľniť. Sú hladké, pevné a schopné udržať dverné krídlo do hmotnosti 100 kg. Sme schopní dodať aj koľajnicu a nosné vozíky, ktoré udržia 150 kg!
 • VYBERATEĽNÁ KOĽAJNICA
  Koľajnica nevyžaduje údržbu, ale v prípade potreby je možné ju úplne vybrať bez toho, aby sa poškodila stena. Ak si želáte dodatočne pridať napr. tlmené zatváranie dverí BIAS, umožní to práve vyberateľná koľajnica.
 • DLHÁ ZÁRUKA
  Záruka na systém oceľového puzdra je 12 rokov.

Kasard

Kasard to je harmónia tvarov a štýlov už od roku 1996
Kasard je výrobným strediskom spoločnosti RD Rýmařov, najvýznamnejším dodávateľom rodinných domov v Českej republike. Interiérové ​​dvere Kasard preto nájdete takmer vo všetkých jej drevostavbách. Dvere sú vyrábané predovšetkým na zákazku a vždy sa snažíme skĺbiť funkčnosť, dizajn a priania zákazníka. Výsledkom sú interiérové ​​dvere, ktoré pokrývajú aj tie najnáročnejšie požiadavky zákazníka.
Stavte na tradíciu a poctivosť

Za celé pôsobenie výrobného strediska Kasard vyrobil tisíce interiérových dverí nielen do rýmařovských domov. Spoločne s dverami Kasard vyrába tiež zárubne, bočné a horné svetlíky a svetlíkové steny. Jedinečnú dizajnovú záležitosťou sú potom celosklenené dvere.

Vyrobia Vám dvere na mieru
Výroba interiérových dverí Kasard je výhradne zákazková, a tak Vám môžeme ponúknuť aj atypickú výrobu dverí. Vďaka širokému výberu materiálov (dyha, fólia, lamino) a farieb v odtieňoch RAL budú interiéru vládnuť moderné dvere, ktoré výrazne zvýšia komfort Vášho bývania.

Sepos

Sepos je  česká rodinná firma, špecialista na dvere a zárubne. Na trhu pôsobia už od roku 1991.

História SEPOSe sa začala písať v marci 1991, kedy sa zaoberali výrobou kruhových prírezov. Na túto výrobu neskôr nadviazala ďalšia činnosť, ktorá súvisela s formátovaním drevotrieskových dosiek. Z tých sa neskôr prešlo na dverné plášte a v roku 1996 odštartovali spoluprácu s výrobcami dverí – s dverami začali obchodovať naplno.

Od roku 2008 Sepos vyrába obložkové zárubne a svojou produkciou, ktorá je v súčasnosti viac ako 12 tisíc zárubní mesačne, sa radia medzi najvýznamnejších výrobcov v ČR a SR. Za 25+ rokov sa Seposu podarilo vyrásť v popredného predajcu dverí s viac ako 200 zamestnancami rýdzo českým kapitálom. Sepos je špecialistom na dvere a zárubne. Ich výroba ma bohaté skúsenosti a sebadôvera stojí na silnom stabilnom zázemie a skúsenostiach z množstva náročných projektov.

Dvere

s ktorými pracujeme

U nás si môžete vybrať zo širokého sortimentu dverí a zárubní.

Pre lepší online zážitok používame súbory “cookies”. Vďaka nim presnejšie analyzujeme návštevnosť, prispôsobujeme reklamu a používateľské nastavenia. Súhlasíte so spracovaním súvisiacich osobných údajov?

Viac informácií o cookies

Vlastné nastavenia cookies

Súhlasím