Scroll to top
Popradská 90, Košice tel.č. 055 / 632 55 77

Dorsis

SKRYTÁ ZÁRUBŇA TO JE DESIGN A UNIKÁTNA KONŠTRUKCIA

Dorsis je špecialistom na bezzárubňové dvere, skryté systémy a dvere bez obložiek. Produkty, ktoré ponúka, sú ukážkou dokonalého vývoja a dokonalosti pri zpracovani a montáži. Dvere so skrytou zárubňou dokonale splynú so stenou a vytvárajú tak dizajnovo čistý, ničím nerušený a nekonečne súvislí interiér. Okrem dverí bez zárubní ponúka spoločnosť Dorsis tiež posuvné dvere bez obložiek, a to ako po stene, tak do bezobložkového skrytého puzdra. Inovatívnym riešením pre delenie priestoru sú hneď dva produkty zo širokého sortimentu Dorsis: pivotové dvere Axon a rámové deliace priečky Digero.

Jedným z trendov súčasnej architektúry a interiérového dizajnu je industriálny štýl. Komplexne vyžaduje veľa odvahy, lebo odhaľuje to, čo iné štýly skrývajú pod povrchom. Ide o dosiahnutie surového, ostrého vzhľadu za pomoci nielen architektonických princípov, ale aj interiérových doplnkov, od deliacich priečok cez svietidlá, produktový dizajn až k najmenším detailom. Princípom industriálneho štýlu je premena konštrukčných prvkov na objekty. Tie vytvárajú vzhľad, ktorý sa javí ako nedokončený, avšak je komplexný, súdržný a elegantný.

Výhodou súčasných trendov je možnosť ich kombinovať s cieľom vytvorenia originálneho a nevšedného vzhľadu. Prvky industriálneho štýlu môžu chytro oživiť aj minimalisticky ladený interiér.

Skryté zárubne napĺňajú moderné trendy v architektúre a štýle bývania. Hodia sa do všetkých interiérov ktorých majitelia preferujú čistý a ničím nerušený dizajn, skrátka individuálne riešenie. Dajú sa využiť pre rodinné bývanie ale aj verejné priestory.
Konštrukcie skrytých zárubní sú vyrobené z hliníkovej zliatiny a sú vhodné do sadrokartónových i murovaných priečok. Zárubne Durusu 45 a Fortius 52 využívajú skryté 3D pánty umožňujú dvere otvárať smerom von aj dovnútra pre zachovanie celistvosti pohľadu.

Prevažná väčšina vyrobených skrytých zárubní DORSIS je na želanie zákazníka povrchovo upravená práškovým lakovaním (komaxit) podľa širokej farebnej škály RAL.

Špeciálna hliníková zliatina umožňuje natieranie skrytých zárubní rovnakou interiérovou farbou ako steny a tým aj dosiahnutie perfektnej integrácie a ukrytie zárubni v stene, alebo môže byť skrytá zárubňa ponechaná bez povrchovej úpravy.

Gerbrich

Súčasnú firmu, ktorá sa zaoberá výrobou interiérových, protipožiarnych a bezpečnostných dverí vrátane obložkových zárubní založil Jaroslav Gerbrich so synom Radimom Gerbrichem tradícia v ich rodine a výrobe dverí však siaha až do roku 1897. Výrobný program je prispôsobený aj pre výrobu atypických výrobkov vrátane rámových stien. Z malej stolárskej dielne, v ktorej začínali, vyrástli až do výrobného závodu vybaveným najmodernejšími technológiami. Výrobky Gerbrich môžete vidieť aj v nasom showroome. Je to hlavne spokojnosť zákazníkov ktorá umožnila spoločnosti Gerbrich získať dlhoročnú tradíciu.

  • Rodinná česká firma s dlhoročnou tradíciou.
  • Individuálny prístup k zákazníkom.
  • Široký sortiment výrobkov (interiérové dvere, protipožiarne, dymotesné, bezpečnostné,
    protihlukové, RTG dvere, atď.)
  • Veľký výber povrchových úprav (CPL lamináty, 3D CPL lamináty, Synchron lamináty, HPL, prírodná dyha, morená dyha, Alpi dyha, farby v odtieni RAL)
  • Veľký výber modelových radov dverí a zárubní.
  • Aj atypické rozmery, konštrukcie, prevedenie
  • Aj dvere otočné, bezpolodrážkové, posuvné, kyvné, zlamovacie ai.
  • Používané sú výhradne kvalitné materiály z Rakúska, Nemecka a ČR.

Kasard

Kasard to je harmónia tvarov a štýlov už od roku 1996
Kasard je výrobným strediskom spoločnosti RD Rýmařov, najvýznamnejším dodávateľom rodinných domov v Českej republike. Interiérové ​​dvere Kasard preto nájdete takmer vo všetkých jej drevostavbách. Dvere sú vyrábané predovšetkým na zákazku a vždy sa snažíme skĺbiť funkčnosť, dizajn a priania zákazníka. Výsledkom sú interiérové ​​dvere, ktoré pokrývajú aj tie najnáročnejšie požiadavky zákazníka.
Stavte na tradíciu a poctivosť

Za celé pôsobenie výrobného strediska Kasard vyrobil tisíce interiérových dverí nielen do rýmařovských domov. Spoločne s dverami Kasard vyrába tiež zárubne, bočné a horné svetlíky a svetlíkové steny. Jedinečnú dizajnovú záležitosťou sú potom celosklenené dvere.

Vyrobia Vám dvere na mieru
Výroba interiérových dverí Kasard je výhradne zákazková, a tak Vám môžeme ponúknuť aj atypickú výrobu dverí. Vďaka širokému výberu materiálov (dyha, fólia, lamino) a farieb v odtieňoch RAL budú interiéru vládnuť moderné dvere, ktoré výrazne zvýšia komfort Vášho bývania.

Dvere

s ktorými pracujeme

U nás si môžete vybrať zo širokého sortimentu dverí a zárubní.

1.
Diamond Store
na Slovensku